Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Multisejf jednostanowiskowy 3-szufladowy
Multisejf jednostanowiskowy 3-szufladowy
Multisejf jednostanowiskowy 3-szufladowy
Multisejf jednostanowiskowy 3-szufladowy

Multisejf jednostanowiskowy 3-szufladowy

 • Multisejfy 3 szufladowe w klasie S1 lub S2
10 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy

Multisejf BBP1-33UW / Multisejf BBP2-33UW

Multisejf jest specjalnym urządzeniem antynapadowym, o konstrukcji szufladowej, przeznaczonym do bezpiecznych wpłat i wypłat wartości pieniężnych chronionych przy pomocy funkcji opóźnienia czasowego na stanowiskach dysponencko-kasjerskich. Zastosowanie tego urządzenia podnosi jakość i efektywność pracy kasjera. Specjalnie przystosowane szuflady wyposażone w kasety, wkłady na banknoty i bilon umożliwiają dokonywanie wpłat i wypłat w sposób łatwy i uporządkowany. Dostęp do każdej szuflady sterowany i kontrolowany jest poprzez elektroniczny układ mikroprocesorowy. Otwarcie szuflady następuje po wprowadzeniu odpowiedniego kodu z klawiatury, wybraniu numeru szuflady, odczekaniu ewentualnej zwłoki czasowej. Wpłaty realizuje się wrzucając banknoty poprzez uchylną szczelinę wlotową w szufladzie depozytowej. Programowanie multisejfu odbywa się poprzez przyjazne menu, w formie konwersacji z ukazującymi się komunikatami na wyświetlaczu. Urządzenie wykonywane jest w klasie S1 oraz S2 i posiada Certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej wg normy EN 14450-2006.

Dane funkcjonalne i techniczne multisejfów

Multisejf  typ BBP1-33UW klasa S1 ; typ BBP2-33UW klasa S2

 1. Ilość szuflad: 3.
 2. Wymiary multisejfu (wysokość x szerokość x głębokość) i waga: BBP1-33UW klasa S1 670mm x 420mm x 460mm, 75 kG
 3. Wymiary multisejfu (wysokość x szerokość x głębokość) i waga: BBP2-33UW klasa S2 690mm x 504mm x 460mm, 110 kG
 4. Szuflady otwierają się po wprowadzeniu kodu kasjera i wyborze numeru szuflady. Programowanie multisejfu odbywa się poprzez przyjazne menu, w formie konwersacji, z ukazującymi się komunikatami na wyświetlaczu.
 5. Multisejf posiada interfejs RS. Na specjalne zamówienie klienta, przy użyciu tego interfejsu, istnieje możliwość dostosowania urządzenia do pracy z komputerem PC. Interfejs ten umożliwia również podłączenie drukarki i wydrukowanie historii zdarzeń.
 6. Mechanizm otwierania wszystkich szuflad sterowany jest elektronicznie z programowaną zwłoką czasową otwarcia odrębną dla każdej z szuflad w przedziale od 0 do 999 sek.
 7. Użytkownik multisejfu może zaprogramować tzw. czas dodatkowego opóźnienia otwierania szuflad, który wydłuża czas otwarcia szuflady w sytuacjach alarmowych. Pozwala to optymalnie dobrać czas opóźnienia otwarcia szuflady w czasie normalnej pracy.
 8. Organizacja kodów.

Multisejf posiada możliwość uaktywnienia tylko jednego użytkownika (kasjera) przez użytkownika uprzywilejowanego (np. kierownika). Pozostali zalogowani kasjerzy są automatycznie blokowani.

Multisejf posiada elastyczną organizację kodów (każdy kod może mieć max. 16 cyfr), którymi mogą posługiwać się użytkownicy multisejfu.

Jeden kod główny tzw. Boss  przy pomocy którego można:

- zmienić go na inny

- ustalać i zmieniać wszystkie inne kody

- podejrzeć wszystkie kody

- przejrzeć ustawione parametry multisejfu

- ustawiać parametry pracy multisejfu takie jak:

 • zmiana czasu opóźnienia otwarcia dla każdej szuflady w zakresie 0 do 999 sek.
 • ustawienie dodatkowej zwłoki czasowej
 • włączenie/wyłączenie sygnału dźwiękowego po upłynięciu zwłoki czasowej otwarcia szuflady
 • włączenie/wyłączenie opcji otwierania wszystkich szuflad
 • włączenie/wyłączenie opcji pojawiania się na wyświetlaczu gwiazdek zamiast cyfr wprowadzanego kodu
 • ustalenie minimalnej ilości cyfr kodu użytkowników

Trzy kody tzw. Kierowników  przy pomocy którego można:

- zmieniać go na inny

- ustalać (tylko na początku, jeden raz) kody dla trzech kasjerów

- odblokować kod wybranego kasjera (automatycznie blokuje się pozostałych kasjerów)

- zmienić datę i godzinę

Dziewięć kodów Kasjerów  przy pomocy którego można:

- zmieniać go na inny

- otworzyć jedną szufladę (po wybraniu nr szuflady)

- uchylić szufladę depozytową

 1. Szuflada nr 3 multisejfu (depozytowa) wyposażona jest w system dwuetapowego otwierania:

- otwieranie uchylne pozwalające na deponowanie wartości poprzez wrzut banknotów bezpośrednio do kasety depozytowej z podziałem na pięć nominałów, bez potrzeby całkowitego otwierania szuflady.

- otwieranie całkowite umożliwiające wyjęcie wartości.

 1. Multisejf posiada dodatkowy zamek w klasie A ryglujący szuflady jako blokada nocna.
 2. Multisejf posiada kody tzw. „rozbrojenia pod przymusem” umożliwiające otwarcie dowolnej szuflady z jednoczesnym wywołaniem alarmu napadowego. Jest to aktualny kod kasjera, którego dowolna cyfra jest powiększona o jeden.
 3. Istnieje możliwość dodatkowego opóźnienie czasowego otwierania szuflady lub całkowitego zablokowania multisejfu w sytuacji alarmowej sygnałem z centrali.
 4. Pamięć elektroniczna multisejfu, w której przechowywana jest historia zdarzeń (do 1000 ostatnich czynności), kody i ustawione parametry pracy oraz zegar-kalendarz podtrzymywana jest niezależnie od napięcia zasilania przez co najmniej 10 lat.
 5. Multisejf wyposażony jest w system zasilania awaryjnego umożliwiający nieprzerwaną pracę multisejfu przez okres co najmniej 240 min. Zastosowany zasilacz ma możliwość ładowania akumulatora. Podstawowe zasilanie ~220V ,50Hz.
 6. Urządzenia posiadają klasę S1 lub S2 potwierdzoną Certyfikatem Instytutu Mechaniki Precyzyjnej wg normy PN-EN 14450 : 2006.
 7. Malatura proszkowa.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel