Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Firma Biuronet

Firma Biuronet

Założona w 2000 roku firma Biuronet jest importerem i dystrybutorem wysokiej jakości urządzeń bankowych i biurowych tj. liczarek, sorterów i testerów do banknotów i bilonu.

Działamy na terenie całej Polski, a naszymi klientami są zarówno instytucje państwowe i samorządowe, banki, jak i firmy prywatne.

Jakość oferowanych przez nas produktów, jak również usług handlowych i serwisu jest wysoko postrzegana przez naszych klientów, co pozwala firmie na dalszy, dynamiczny rozwój.


Zapewniamy

Firma zapewnia pełną realizację procesu zakupu i obsługi oferowanych urządzeń, począwszy od dostarczenia materiałów informacyjnych, na wykonywaniu napraw i przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych skończywszy.

Nad każdym etapem tego procesu czuwają wysoko wykwalifikowani pracownicy firmy Biuronet, posiadający niezbędną wiedzę i umiejętności, pozwalające sprostać największym wymaganiom klientów.


Zaufali nam

Zaufały nam między innymi takie firmy i instytucje jak:
mBank, BRE Bank, Multibank, PKO, BPH, Bank Gospodarstwa Krajowego, LUKAS Bank S.A., Bank Polskiej Spółdzielczości S.A., Santander Consumer Bank, Media Markt Polska Sp. z o.o., Media Saturn Polska, ALMA MARKET S.A., Raiffeisen Bank Polska (obecnie Bank BGŻ BNP Paribas), PPUP Poczta Polska, Areszty Śledcze, Zakłady Karne oraz wiele innych.


Produkty

Ofertę naszą opieramy na wysokiej jakości urządzeniach, produkowanych przez uznanych na rynkach światowych wytwórców tego typu sprzętu, których jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem w Polsce. Ich produkty dystrybuowane na polskim rynku pod marką GLOVER doskonale sprawdzają się w wielu polskich bankach i instytucjach. Liczarki te charakteryzują się wysoką jakością, dużą dokładnością pracy, łatwą obsługą, dużą nowoczesnością zastosowanych rozwiązań. Ponadto warto zwrócić uwagę na model GC-25 UV/MG. Jest pierwszą liczarką na rynku polskim posiadającą obsługę, panel sterowania oraz komunikaty wyświetlane w języku polskim w postaci pełnych zdań (nie kodów błędów, jak w przypadku standardowych urządzeń).

Od momentu wprowadzenia na rynek, nasze urządzenia cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów. Wśród ich nabywców znaleźli się zarówno klienci indywidualni, jak i duże instytucje finansowe oraz instytucje użyteczności publicznej. Pracę z w/w maszynami wysoko ocenili pracownicy kas i sortowni, z uwagi na prostotę obsługi, szybkość, a co najważniejsze nieomylność powyższych maszyn. Ciągle zwiększające się zainteresowanie oraz powtórne zakupy klientów już użytkujących tego typu sprzęt, pozwala nam stwierdzić, że są to urządzenia, które bardzo dobrze sprawdzają się w codziennym funkcjonowaniu, dając duże zadowolenie klientowi.

pixel