Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Fasownica elektroniczna BBP1-1F
Fasownica elektroniczna BBP1-1F
Fasownica elektroniczna BBP1-1F
Fasownica elektroniczna BBP1-1F

Fasownica elektroniczna BBP1-1F

10 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy

Fasownica elektroniczna BBP1-1F

Multisejf Fasownica służy do bezpiecznego przechowywania wartości w miejscach bezpośrednio związanych z obrotem gotówkowym.

Polecamy je zwłaszcza do małych boksów kasowych.

Szuflada wyposażona we wkłady na banknoty i na bilon spełnia funkcje wpłatowe i wypłatowe. Niewątpliwą zaletą tego urządzenia, oprócz funkcji bezpieczeństwa, jest komfort i uporządkowanie pracy kasjera.

Niewielkie gabaryty umożliwiają montaż w dowolnym miejscu stanowiska kasowego.

Multifasownica Fasownica posiada wszystkie funkcje multisejfu związane z dostępem i opóźnieniami czasowymi.

Dane funkcjonalne i techniczne

Multisejf Fachownica typ BBP1-1F/2F klasa S1

 1. Ilość szuflad: 1 lub 2.
 2. Wymiary multisejfu fachownicy (wysokość x szerokość x głębokość) i waga: BBP1-1F 250mm x 420mm x 320mm, 25 kG, BBP1-2F 350mm x 420mm x 320mm, 30 kG
 3. Szuflady otwierają się po wprowadzeniu kodu kasjera i wybraniu numeru szuflady. Programowanie multisejfu odbywa się poprzez przyjazne menu, w formie konwersacji, z ukazującymi się komunikatami na wyświetlaczu.
 4. Multisejf fachownica posiada interfejs RS. Na specjalne zamówienie klienta, przy użyciu tego interfejsu, istnieje możliwość dostosowania urządzenia do pracy z komputerem PC. Interfejs ten umożliwia również podłączenie drukarki i wydrukowanie historii zdarzeń.
 5. Mechanizm otwierania szuflady sterowany jest elektronicznie z programowaną zwłoką czasową otwarcia odrębną dla każdej z szuflad w przedziale od 0 do 999 sek.
 6. Użytkownik multisejfu może zaprogramować tzw. czas dodatkowego opóźnienia otwierania szuflady, który wydłuża czas otwarcia szuflady w sytuacjach alarmowych. Pozwala to optymalnie dobrać czas opóźnienia otwarcia szuflady w czasie normalnej pracy.
 7. Organizacja kodów.

  Multisejf fachownica posiada możliwość uaktywnienia tylko jednego użytkownika (kasjera) przez użytkownika uprzywilejowanego (np. kierownika). Pozostali zalogowani kasjerzy są automatycznie blokowani.

  Multisejf posiada elastyczną organizację kodów (każdy kod może mieć max. 16 cyfr), którymi mogą posługiwać się użytkownicy multisejfu.

  Jeden kod główny tzw. Boss  przy pomocy którego można:

  - zmienić go na inny

  - ustalać i zmieniać wszystkie inne kody

  - podejrzeć wszystkie kody

  - przejrzeć ustawione parametry multisejfu

  - ustawiać parametry pracy multisejfu takie jak:

  • zmiana czasu opóźnienia otwarcia szuflady w zakresie 0 do 999 sek.
  • ustawienie dodatkowej zwłoki czasowej
  • włączenie/wyłączenie sygnału dźwiękowego po upłynięciu zwłoki czasowej otwarcia szuflady
  • włączenie/wyłączenie opcji pojawiania się na wyświetlaczu gwiazdek zamiast cyfr wprowadzanego kodu
  • ustalenie minimalnej ilości cyfr kodu użytkowników

  Trzy kody tzw. Kierowników  przy pomocy którego można:

  - zmieniać go na inny

  - ustalać (tylko na początku, jeden raz) kody dla trzech kasjerów

  - odblokować kod wybranego kasjera (automatycznie blokuje się pozostałych kasjerów)

  - zmienić datę i godzinę

  Dziewięć kodów Kasjerów  przy pomocy którego można:

  - zmieniać go na inny

  - otworzyć szufladę (po wybraniu nr szuflady)

 8. Multisejf fachownica posiada kody tzw. „rozbrojenia pod przymusem” umożliwiające otwarcie szuflady z jednoczesnym wywołaniem alarmu napadowego. Jest to aktualny kod kasjera, którego dowolna cyfra jest powiększona o jeden.
 9. Istnieje możliwość dodatkowego opóźnienie czasowego otwierania szuflady lub całkowitego zablokowania multisejfu w sytuacji alarmowej sygnałem z centrali.
 10. Pamięć elektroniczna multisejfu fachownicy, w której przechowywana jest historia zdarzeń (do 1000 ostatnich czynności), kody i ustawione parametry pracy oraz zegar-kalendarz podtrzymywana jest niezależnie od napięcia zasilania przez co najmniej 10 lat.
 11. Multisejf wyposażony jest w system zasilania awaryjnego umożliwiający nieprzerwaną pracę multisejfu przez okres co najmniej 240 min. Zastosowany zasilacz ma możliwość ładowania akumulatora. Podstawowe zasilanie ~220V ,50Hz.
 12. Urządzenia posiadają klasę S1 potwierdzoną Certyfikatem Instytutu Mechaniki Precyzyjnej wg normy PN-EN 14450 : 2006.
 13. Malatura proszkowa.
 14. Istnieje możliwość mocowania urządzenia do podłoża.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel